Odpowiedz

Kiedy decyzja

Witam. Wniosek złożony przez doradcę 13.11 nadal brak jakiejkolwiek decyzji. Obecnie jest na etapie 2. Jak długo to jeszcze potrwa? Woj. warm-mazur
Odpowiedz
0 Lajków
Angel19
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
12-12-2020
Wiadomość 1 z 52 (7 868 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

[ Edytowane ]
@Angel19 u nas był składany 9.11 , operat wyslany zostal 23.11 i też ciągle nie mamy żadnej decyzji ... Po przeczytaniu forum to prawie każdy czeka ponad miesiąc na decyzję wstępną ... Pan składał odrazu z operatem?
Odpowiedz
0 Lajków
Dl11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
27
0
03-12-2020
Wiadomość 2 z 52 (7 811 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Bez operatu. Doradca sugerował żeby operat wykonać dopiero po wstępnej pozytywnej decyzji, nieruchomość z rynku pierwotnego więc jak twierdzi pozytywna wstępna będzie na pewno pozytywną ostateczną. Jak składaliśmy to było jeszcze tak dużo czasu, że wszystko miało być na spokojnie, a to się tak ciągnie, że terminy zaczynają gonić
Odpowiedz
0 Lajków
Angel19
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
12-12-2020
Wiadomość 3 z 52 (7 799 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

@Angel19 no u nas tak samo , terminy gonią najgorzej ,że jest wpłacony zadatek a deweloper nie chce przedłużyć umowy , mamy do końca grudnia czas ... My jak składaliśmy to u nas doradca mówił ,że pójdzie to szybko a to już miesiąc mija a my w kropce jesteśmy.. I ciągle z tygodnia na tydzień to się przesuwa. My też mieliśmy operat po wstępnej wysłać ale zdecydowaliśmy ,że tak dużo osób tu czeka na te decyzję więc wysłaliśmy szybciej by już mieli komplet dokumentów (może to coś da i będzie szybciej). A jeszcze jak na złosc u nich na stronie od czwartku widnieje status decyzję wstępne dla wniosków które trafiły do analizy 16.11...
I ciągle tylko się tłumacza ,że są takie duże kolejki ....
Odpowiedz
0 Lajków
Dl11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
27
0
03-12-2020
Wiadomość 4 z 52 (7 780 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Zależy chyba czy składaliście 13 listopada czy w ten dzień przeszedł w fazę 2. My składaliśmy 10 listopada 13 przeszedł w fazę analizy i już w pon dostaliśmy decyzje wstępna pozytywna. Rzeczoznawca tez był w tym tygodniu bo również składaliśmy bez operatu. Wiec najlepiej jeśli nie macie pewności dopytac się doradcy w którym dniu przeszedł w tą fazę analizy i wtedy zgodnie z czasami na https://www.ing.pl/partner/hipoteka/proces-kredytowy będziecie mieć wstępna decyzje. Aczkolwiek myśle ze w przyszłym tygodniu to już max bo jeśli doradca nic nie opóźnił to taki wniosek wchodzi w fazę analizy w ciągu 2/3 dni od złożenia.
Odpowiedz
0 Lajków
xKlaudia95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
1
08-12-2020
Wiadomość 5 z 52 (7 764 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

@Dl11 to widzisz doradca Cie musiał trochę oszukać bo mi jeszcze przed podpisaniem umowy przedwstępnej doradca powiedział żebym się nastawila na 2-2.5miesiaca czekania.. (dodam ze składaliśmy internetowo) Niestety niektórzy doradcy wg mnie trochę zbyt koloryzują to wszystko żeby dostać premie i złapać klienta, a prawda jest taka ze jak ktoś nie założy tak długiego czasu w umówię to mogą potem być problemy z deweloperem czy sprzedawca.. mam nadzieje ze mimo wszystko Wam to sprawnie pójdzie przy końcówce! My się zaskoczyliśmy bo w piątek było wydawanie wstępnych decyzji dla 9 listopada a w pon już było dla 13 i dostaliśmy pozytywna wstępna. Wiec może znowu coś nie zaktualizowali i przeskoczą te kilka dni.
Odpowiedz
0 Lajków
xKlaudia95
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
1
08-12-2020
Wiadomość 6 z 52 (7 753 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

[ Edytowane ]
@xKlaudia95 no my składaliśmy 9.11 niby z tego co doradca mówil w fazę analizy wszedł 12.11 , jak dzwonił się pytał bo na stronie ciągle pokazywał komunikat dziękujemy za wybranie ... A decyzji jak nie ma tak nie ma ...
Odpowiedz
0 Lajków
Dl11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
27
0
03-12-2020
Wiadomość 7 z 52 (7 750 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

A gdzie są podawana te daty kiedy na jakie dni wskakuje? Ja jestem od kilku dni na tej stronie i nie wiem gdzie i co 😉 Ja nie mam pojęcia kiedy wskoczył mi etap 2, bo nie miałam nr wniosku, dopiero jak zaczęłam się martwić czasem to poprosiłam doradcę o nr wniosku i sama sprawdzam na stronie ing, od kilku dni dopiero
Odpowiedz
0 Lajków
Angel19
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
12-12-2020
Wiadomość 8 z 52 (7 746 wyświetleń)
Dl11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
27
0
03-12-2020
Wiadomość 9 z 52 (7 740 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Dl11 bardzo dziękuję 😊
Odpowiedz
0 Lajków
Angel19
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
0
12-12-2020
Wiadomość 10 z 52 (7 736 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy