Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Wniosek wysłany 27.10
Wniosek trafił do analizy 3.11
Bez operatu
Na stronie napisane, że dzisiaj powinna być decyzja a nie ma ;(
Odpowiedz
0 Lajków
Aidulakxdd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
0
26-11-2020
Wiadomość 1 z 7 (7 293 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Niestety....Ponad miesiąc i najczęściej odmowa....też czekam i obawiam się że oczywiście mi nie przyznają kredytu bo coś tam...
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 2 z 7 (7 280 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

[ Edytowane ]
Ja złożyłem 23.10 (z operatem) i w zeszły piątek wstępna decyzja pozytywna.
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 3 z 7 (7 217 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Myślałam, że już wydadza ostateczną skoro z operatem i tak długo trzeba czekać.

Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 4 z 7 (7 071 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Czy kazali dostarczać Panu jakieś dodatkowe dokumenty?

Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 5 z 7 (7 070 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Tak, tylko saldo zadłużenia kredytu mieszkania (bo obarczone jest hipoteka). To dostarczyłem we wtorek i w piątek jesstem już na etapie 5 (podejmujemy decyzję).
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 6 z 7 (7 014 wyświetleń)

Re.: Ile jeszcze można się denerwować? ;(

Dzięki za odpowiedź. Zazdroszczę, że już niedługo będzie miał Pan decyzję. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 7 z 7 (6 985 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy