Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Godzina publikacji średnich kursów NBP

Wiatam, Dzień Dobry Emotikon: Szczęśliwy

Pytanie w zasadzie jak w temacie.

Na stronie NBP "dziesiąt" minut temu opublikowano aktualne kursy walut, a u Państwa cały czas kursy z dnia poprzedniego. Chcę przeliczyć ratę w CHF wg kursu NBP i jeszcze zdążyć zrobić przelew z innego banku. Wymagalnośc raty na dzisiaj. Mogę korzystać z tabeli "A" NBP KURSY WALUT i nie czekac na potwierdzenie kursu na Waszej stronie ? Dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
micszc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 603 wyświetleń)

Re.: Godzina publikacji średnich kursów NBP

Raty kredytu w CHF do końca 2016 roku księgujemy po średnim kursie Narodowego Banku Polskiego. Możesz przelać środki na poczet raty korzystając  z informacji prezentowanej na stronie NBP.

Udostępniamy te same informacje na naszej stronie niedługo po tym kiedy prezentuje je NBP.

 

Odpowiedz
0 Lajków
MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 590 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy