Odpowiedz

Fundusz Wsparcia Kredytobiorcow

Witam, mam takie pytanie odnośnie Funduszu Wsparcia, czy dobrze rozumiem, że jak otrzymam wsparcie i potem będę musiała już zacząć spłacać otrzymana pożyczkę, to będę spłacać równocześnie bieżące raty kredytu i ratę pożyczki? Nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
Odpowiedz
0 Lajków
Marta-raczek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (854 wyświetleń)

Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorcow

Zgodnie z wytycznymi FWK spłata tej pożyczki rozpoczyna się po 2 latach od zakończenia wsparcia. Jeśli w tym okresie nadal będzie aktywny nasz kredyt hipoteczny to tak trzeba będzie  spłacać dwie raty, ratę naszego kredytu hipotecznego i ratę z wsparcia FWK.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
230
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (777 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy