Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dokumenty przy wniosku o kredyt hipotetyczny

Dzień dobry,

 

Jakie dokumenty są wymagane przy składaniu wniosku o kredyt hipotetyczny w celu potwierdzenia osiąganych dochodów i bieżących wydatków? W jakiej formie są wysyłane dokumenty? Czy jest to poprzez system bankowy, mail czy osobiście? 


Czy bank na wstępnym bądź późniejszym etapie może zażyczyć sobie wyciągów bankowych z innego banku na które wpływa wynagrodzenie czy wystarczające będzie zaświadczenie z pracy o dochodach oraz potwierdzenia przelewów? Czy bank może wymagać pełnych wyciągów w celu analizy wydatków? Jeżeli tak, z jakiego okresu mogą być potrzebne takie wyciągi? 

Odpowiedz
0 Lajków
karol_drazek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-02-2024
Wiadomość 1 z 2 (679 wyświetleń)

Re: Dokumenty przy wniosku o kredyt hipotetyczny

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na takim spotkaniu otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli jesteś naszym klientem na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie.


Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
58
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (609 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

To teraz powiedzcie proszę, jak pozbyć się tych reklam przed moimi produktami w aplikacji w taki sposób, aby nie płacić za konto firmowe. Od 1 marca wymagacie włączenia zgód marketingowych, a jedyną o

...

28-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

To teraz powiedzcie proszę, jak pozbyć się tych reklam przed moimi produktami w taki sposób, aby nie płacić za konto firmowe. Od 1 marca wymagacie włączenia zgód marketingowych, a jedyną opcją pozbyci

...

28-02-2024
Re: Jak skorzystać z API i pobrać stan konta?

Korzystam z Moje ING i mam Konto z Lwem Direct.

28-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy