Odpowiedz

Decyzja o kredyt hipoteczny

Mam pytanie czy jak złożyłam z mężem wniosek o kredyt i dostaliśmy jeszcze do dołączenia jedno pismo to oznacza że będzie pozytywnie rozpatrzony i czy nadal będziemy czekać aż przyjdzie nasza kolej czy obrazu po dostarczeniu dokumentów będzie jego dalszą weryfikacja.
Odpowiedz
0 Lajków
Tycha811
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 046 wyświetleń)

Re.: Decyzja o kredyt hipoteczny

Na forum nie sprawdzimy statusu wniosku. Aby to ustalić i wyjaśnić kwestię dostarczenia dokumentów skontaktuj się z doradcą, u którego składałaś wniosek. Dopiero gdy będzie komplet dokumentów możemy podjąć dezycję.

Odpowiedz
0 Lajków
MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 984 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
powiadomienia na iPhonie

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień na iPhonie, ale wybiórczo? No przecież szla'q człowieka może trafić 3-4 razy dziennie kretyńskie reklamy i bezpieczeństwo i inne podobne. 

Potrzebuje tylko pow

...

17-07-2024
Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Witam, dziś dokonywałam wpłaty we wpłatomacie ING. Wpisałam BLIK, włożyłam pieniądze i pojawił się komunikat o błędzie "błąd przetwarzania transakcji". Pieniądze nie wróciły, bo nie otworzyło się to m

...

17-07-2024
Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii...

17-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy