Odpowiedz

Aplikacja-nadpłata z wyborem

Dzień dobry. W grudniu dowiedziałem się w oddziale że prawdopodobnie w styczniu będzie możliwość nadpłaty kredytu przez stronę ing z wyborem czy chce się skrócić okres spłaty lub kwotę raty. Czy ktoś może potwierdzić lub zdementować że taka opcja będzie dostępna?
Odpowiedz
0 Lajków
Wojtek1980
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
2
21-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 129 wyświetleń)

Re: Aplikacja-nadpłata z wyborem

Pracujemy nad udostępnieniem tej funkcji, natomiast nie znamy jeszcze dokładnej daty wprowadzenia. Prosimy o cierpliwość.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
673
135
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 046 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Załadanie konta na selfie nie działa

Prosimy, podaj nam model telefonu, na którym masz zainstalowaną aplikację oraz wersję systemu operacyjnego. 

27-07-2026
Załadanie konta na selfie nie działa

"Nie udało się zrobić zdjęcia twojej twarzy". Ósmy raz próbuję założyć konto, straciłem godzinę i nic. Oświetlenia odpowiednie, w owalu twarz wyraźna

i za każdym razem otrzymuję taki komunikat.
Zgłaszał

...

27-07-2026
Re: Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Dziękujemy za przesłaną sugestię, przekazaliśmy opinię do odpowiedniego działu.

24-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy