Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

konto oszczędnościowe-nowe środki

Witam.

Prosiłbym o wyjaśnienie takiej sytuacji

Mam kwotę na kontach o łącznej wartości np. 50 tys. zł, i chciałbym założyć lokatę 2,5% na nowe środki oraz przelać dodatkowe 50tyś jako nowe środki na tą lokatę 2,5%. Czyli będę miał 50 tys. starych środków na zwykłej lokacie oraz 50 tyś. nowych środków na lokacie 2,5%.

   Co będzie w sytuacji kiedy te stare środki wypłacę po np. kilku dniach? Czy wtedy nowe środki przejmą rolę tych starych i będzie naliczany mniejszy % z lokaty?

coco-jumbo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
03-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (8 624 wyświetleń)

Re.: konto oszczędnościowe-nowe środki

Dla promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus (OKO Bonus) nowe środki wyliczamy w każdym dniu trwania umowy przez:
1) porównanie salda bieżącego tego konta z saldem początkowym,
2) ustalenie aktualnej wysokości nowych środków na OKO Bonus.

Przykład:

2 marca 2016 r. saldo początkowe dla Twoich produktów depozytowych w naszym banku wynosiło 50000 zł.
3 maja te pieniądze nadal są na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO). Tego samego dnia zakładasz OKO Bonus, na które wpłacasz 50000 zł.
10 maja z konta oszczędnościowego wypłacasz 10000 zł. W związku z tym tego dnia kwota nowych środków wynosi 40000 zł, ponieważ saldo początkowe wynosiło 50000 zł. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 601 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy