04-05-2020 16:44
Dzień dobry.
Mam pytanie dotyczące akcji "zachęcanie do oszczędzania". W roku 2018 na konto w ramach akcji wpłynęła na konto OKO kwota 102 zł. Czy należy spełnić jakieś określone warunki aby kwota ta faktycznie przeszła w moje posiadanie? Czy mogą ją w tym momencie wypłacić całość oszczędności bez żadnych konsekwencji?
05-05-2020 17:09
Jeśli wypłaciliśmy Ci pieniądze w ramach tej promocji, możesz je wypłacić lub oszczędzać nadal z nami 💪
Podczas wyliczania zaliczki na podatek dochodowy PIT-5L za miesiąc styczeń , prosimy utworzyć deklarację za pomocą formularza i w polu -> składki na ubezpieczenia zdrowotne -> więcej -> usunąć kwotę s
... 18-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę, podaj numer zgłoszonej reklamacji. Przekażę prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia.
18-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |