Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

[SUGESTIA] ujednolicenie obsługi zleceń stałych na cele oszczędnościowe

Obecnie zlecenia stałe na cel oszczędnościowy ustala się w ustawieniach celu, podczas gdy normalne zlecenie stałe - bezpośrednio w trakcie definiowania przelewu; w przypadku przelewu na cel oszczędnościowy po prostu nie wyświetla się opcja "zlecenie stałe". Jest to nieprawidłowe z punktu widzenia User Experience, żeby w zasadzie taka sama funkcjonalność, w zależności od okoliczności, była obsługiwana w dwóch różnych miejscach aplikacji. Użytkownik dobrze zaprojektowanej i przejrzystej aplikacji ma prawo oczekiwać, że zlecenie na cel oszczędnościowy będzie mógł wykonać w ten sam sposób, co zwykłe zlecenie stałe.

Odpowiedz
0 Lajków
lukgar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 677 wyświetleń)

Re: [SUGESTIA] ujednolicenie obsługi zleceń stałych na cele oszczędnościowe

Dziękujemy Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 627 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

05-12-2025
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc

...

04-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest. 
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al

...

04-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy