Odpowiedz

OKO bez konta osobistego

może ktoś miał podobny problem - szukam pomocy Emotikon: Smutny

 

chciałam założyć otwarte konto oszczędnościowe (w euro), gdyż ING reklamuje, ze jest to możliwe, bez zakładania konta osobistego. Tymczasem gdy próbuję to zrobić na stronie (wybiera opcję "nie posiadam konta"), po wypełnieniu formularza nie mogę przejść dalej, tylko jestem odsyłana do appki Moje ING. Tam natomiast NIE MA OPCJI założenia OKO bez założenia konta osobistego - jest tylko opcja ROR + OKO - jak to możliwe??? To jakieś błędne koło, co mam zrobić, jeśli chcę założyć OKO, bez konta osobistego i jakiejkolwiek karty??? Generalnie karta jest mi zupełnie niepotrzebna - jeśli już musi być to po prostu karta walutowa w euro, ale nie zwykła debetowa do konta osobistego, którego nie potrzebuję.

pozdr,

Maja

Odpowiedz
0 Lajków
Maja2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 667 wyświetleń)

Re: OKO bez konta osobistego

@Maja2 w każdym przypadku zdalnie masz możliwość założenie produktów tylko w walucie PLN. Chcąc posiadać OKO walutowe, możesz zdalnie założyć OKO w PLN i wtedy w bankowości internetowej sama już założysz OKO walutowe. W naszym oddziale banku od razu masz możliwość założenia konta OKO walutowego.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 611 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy