Odpowiedz

Ing OKO Bonus 7 %

Witam
Chciałbym skorzystać z 7 % ing lokata na 3 mc lokatę już założyłem tylko teraz nie wiem gdzie mam przelać pieniądze załóżmy 50 tyś z innego Banku aby saldo początkowe było takie jak przeleje, czy mam przelać na ROR a dopiero potem na to oko 7 % ??

Ing pisze ze:
Oprocentowanie 7% dotyczy wyłącznie nowych środków. Nowe środki to nadwyżka nad kwotą, która była na Twoich kontach oszczędnościowych i lokatach (tzw. saldem początkowym) 15 sierpnia 2022 r.

Czyli wychodzi ma to ze nie mogę przelać ich na główne konto ROR ?? Czyli na inne oszczędnościowe a dopiero potem na to 7 % bo już sam nie wiem

Proszę o szybko zrozumiało odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
Bolekxp
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (5 009 wyświetleń)

Re: Ing OKO Bonus 7 %

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty Emotikon: Szczęśliwy Saldo początkowe obliczyliśmy dla każdego klienta tego samego dnia - 15.08. Jego wysokość dla Twoich oszczędności, sprawdzisz w szczegółach konta oszczędnościowego OKO Bonus. 

Jeśli posiadasz nowe środki, możesz przelać je od razu na to konto oszczędnościowe lub najpierw na konto ROR i z niego przelew własny na konto promocyjne. Sposób zasilenia tego konta nie ma znaczenia. 

Nowa wpłacona gotówka to saldo nowych środków, od których będziemy naliczać 7%.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
497
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (4 956 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ugoda po wypowiedzeniu pożyczek

Tutaj nie sprawdzimy informacji o Twojej umowieEmotikon: Smutny Proszę skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 77. Specjaliści na infolinii są dostępni w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzin

...

20-12-2025
Regulamin konkursu „Strefy Finansowej Misji”

Regulamin konkursu „Strefy Finansowej Misji”

Obowiązuje od 07 stycznia 2026 r.

 

§ 1 Wprowadzenie

 

1. Organizatorem Konkursu (zwanego dalej „Konkursem”) jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowic

...

19-12-2025
Re.: Ugoda po wypowiedzeniu pożyczek

Dobry wieczór,
Aktualnie kończy mi się okres wypowiedzenia pożyczki jaką posiadam w ING. Bank z tzw. ważnych przyczyn wypowiedział mi umowę rachunku bankowego gdyż nie prowadzi obecnie takiego produktu...

20-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy