Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

upowaznienie banku do przekazywania inf o rachunku do US (rosporz o kasach fisk)

Witam.

W projekcie rozporzadzenia min. finansow dot. obowiazku posiadania kas fiskalnych przez przedsiebiorcow jest wymog o udzieleniu upowaznienia bankowi do przekazywania do US informacji o transakcjach. Dzieki czemu moznaby zachowac zwolnienie od posiadania kasy.

Upowaznienie nalezy zlozyc do konca tego roku.

Projekt chyba nie jest jeszcze podpisany ALE moze wiadomo, czy w ING jest/bedzie mozliwe zlozenie takiego upowaznienia? Najlepiej przez internet, bo w tym roku nie bedziemy w Polsce.

Z gory dziekuje zainformacje, pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 941 wyświetleń)

Re.: upowaznienie banku do przekazywania inf o rachunku do US (rosporz o kasach fisk)

Nie mamy informacji na ten temat. Prosimy skontaktuj się ze swoim doradcą podatkowym.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 812 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy