Odpowiedz

spółka cywilna

Jakie dokumenty należy przedstawić do zawarcia umowy o rachunek dla spółki cywilnej, której wspólnikami są podmioty prawa handlowego (a nie osoby fizyczne). Reprezentantami takiej spółki są reprezentancji spółek będących wspólnikami s.c.? Czy takie konto można założyć przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Maxi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 331 wyświetleń)

Re.: spółka cywilna

Proszę o informację, w jaki sposób będzie rozliczna spółka. Czy będzie to pełna księgowość czy uproszczona. Na podstawie tych informacji będziemy w stanie przedstawić ofertę oraz wymagane dokumenty do otwarcia konta.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
32
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 266 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe na wszystkie raty.

Złożyłam wniosek o wakacje kredytowe na kolejna oraz wszystkie następne raty. Płatność mam 5 każdego miesiąca. Faktycznie 5 sierpnia rata noe została pobrana. Otrzymałam natomiast nowy harmonogram, w ...

17-08-2022
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy