27-02-2021 23:30
Dzień dobry,
Czy aby wziąć udział w promocji należy zaakceptować jedynie przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, czy należy zaakceptować wszystkie możliwe opcje, tzn. drogą elektroniczną, telefoniczną oraz listowną ?
28-02-2021 21:22
@Szymon1 Zgodnie z regulaminem https://www.ing.pl/_fileserver/item/7xj9stn chodzi wyłącznie o przekazywanie informacji marketingowych (w tym profilowanych informacji marketingowych) w sposób elektroniczny
Zachęcam do otwarcia konta i skorzystania z promocji.
Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze
... 09-02-2026Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.
07-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |