Odpowiedz

kwota wolna od zajęcia problem.

witam. moje pytanie brzmi, czy jeśli dostaję wypłatę ostatniego dnia miesiąca i pieniądze wyjmę z banku w kolejnym miesiącu, to kwota wolna od zajęcia się zmniejszy? czy dopiero po kolejnej wypłacie, pod koniec miesiąca?

Odpowiedz
0 Lajków
Xxxx22
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-08-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 151 wyświetleń)

Re: kwota wolna od zajęcia problem.

@Xxxx22 Kwota wolna od zajęć przyznawana jest na pełny miesiąc. Jeśli wykorzystasz ją całą pierwszego jego dnia, to następne wpływy mogą zostać zablokowane/ wysłane do organu egzekucyjnego. W Twoim przypadku, zalecam kontakt z komornikiem. Być może uda Wam się "dogadać" i nie ściągnie tych pieniędzy z wrześniowej wypłaty. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 091 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy