Odpowiedz

Spłata zajęcia egzekucyjnego

Od dwóch miesięcy mam cały czas aktywne zajęcie egzekucyjne, na kwotę 285 zł myślałem że automatycznie to spłaci ale stoi w miejscu cały czas.

Teraz pytanie jak mogę sam to spłacić? pod tabelą pisze że mogę spłacić to po przez pieniądze zablokowane na koncie, ale ja nic nie mam zablokowane to i nie mam takiej opcji żeby spłacić to natychmiast. 

Piszę tam jeszcze taka informacja, pieniądze zwolnione z zajęcia 2100zł, czy jak dostanę większy przelew niż 2100 zł to zostaną mi one zablokowane?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Sebek001
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (17 572 wyświetleń)

Re: Spłata zajęcia egzekucyjnego

Jeśli na swoim rachunku otrzymasz kwotę wyższą niż kwota 2100 złotych zostanie automatycznie przekazana na poczet zajęcia egzekucyjnego. Jeśli chciałbyś spłacić zajęcie egzekucyjne wcześniej, skontaktuj się z nami przez opcję Czat po zalogowaniu do Moje ING bądź za pomocą naszej infolinii pod numerem 32 357 00 69. 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (17 531 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy