27-06-2020 14:48
28-06-2020 14:55
Witaj, wnioskuję, że masz konto w holenderskim ING.
ING w Polsce a ING w Holandii to dwa różne banki. Działamy pod wspólnym logo, ale zasady i warunki prowadzenia kont możemy mieć różne.
Proszę, skontaktuj się w tej sprawie w ING w Holandii.
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |