Odpowiedz

Pobieranie 3% od transakcji.

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z pobieraniem 3% od transakcji kiedy używam karty za granicą. Mam konto dla nieletnich dlatego nie mogę skorzystać z pakietu, który pozbawiłby mnie tych 3% a nie do końca wiem jak to działa. Chodzi mi głownie o to, czy te 3% ma jakąś minimalną stawkę. Gdy przykładowo płacę tylko 2 euro i pobiera mi o wiele więcej niż to 3% bo minimalną kwotą dajmy jest 10 euro. I to głównie jest pytanie na które nie znam odpowiedzi. Czy z każdą kwotą będzie pobierane ode mnie dodatkowo 3% czy procent ten posiada jakąś minimalną stawkę. Proszę o pomoc!

Odpowiedz
0 Lajków
avra
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 849 wyświetleń)

Re: Pobieranie 3% od transakcji.

@avra Jako że jesteś niepełnoletni, nie możesz skorzystać z funkcji karty wielowalutowej. Twoją Visą zbliżeniową zapłacisz wyłącznie z konta w PLN. Opłata 3 % kwoty transakcji pobierana jest od kwoty transakcji. Nie ma tu wyznaczonego minimum i maksimum opłaty. 

Jako nieletni możesz skorzystać z pakietu wypłat za granicą - koszt 15 PLN za 30 dni. Aktywujesz go w swojej bankowości internetowej.   

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (2 771 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy