Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Nowy dowód osobisty w trakcie realizacji

Witam mam pytanko. Straciłem dowód osobisty i telefon komórkowy na który przychodzily hasła jednorazowe do bankowości elektronicznej. Czy istnieje możliwość zmiany numeru w oddziale nie mając jeszcze dowodu osobistego? Chodzi o to ze mam zaświadczenie z urzędu miasta iż jest w trakcie realizacji, czy mogę posłużyć się nim aby zmienić nr do bankowości elektronicznej? Dowód mam do odebrania za jakieś dwa tygodnie a zależy mi na środkach które mam na koncie. Niestety nie posiadam paszportu. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
niuchot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 413 wyświetleń)

Re: Nowy dowód osobisty w trakcie realizacji

Niestety, jeśli aktualnie nie posiadasz aktualnego dowodu osobistego lub paszportu, nie będziesz mógł zmienić numeru telefonu do kodów autoryzacyjnych. W przypadku gdy, przed utratą dowodu osobistego upoważniłeś kogoś jako pełnomocnika do konta, to on będzie mógł zlecić przelew w Twoim imieniu (przez swoją bankowość internetową lub w oddziale banku).


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 367 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy