Odpowiedz

Konto Komfort

Witam, jestem właścicielem konta Komfort, właśnie otwarłem drugie konto, również Komfort. Jak rozdzielić oba konta by  "nowe" działało na innym loginie i haśle. Obecnie żeby wejść na "nowe" konto trzeba logować się na "stare". Pozdrawiam.

Piotr77
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
10-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 043 wyświetleń)

Re.: Konto Komfort

Bankowość elektroniczna przypisana jest do konkretnej osoby, a nie do konta. Posiadanie dwóch identyfikatorów jednocześnie mogłaby być tylko dla dwóch różnych osób lub gdy jedna kartoteka jest na Klienta indywidualnego, a druga na Przedsiębiorcę.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 2 z 2 (5 002 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zamknięcie IKZE bez wpłat

Możesz wypłacić pieniądze z IKZE wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba. To tzw. zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci, jeśli wypowiesz umowę o jego prowadzenie i nie spełniasz ustawowych warunków do wypłaty.

...

15-12-2025
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

15-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.

12-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy