Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Jak wygląda proces zmiany banku na inny?

Witam,

 

chciałbym zapytać jak wygląda proces zmiany banku na inny. Czy wszystko załatwiam w jednym banku? Jak długo taki proces zmiany banku trwa? 

 

Pozdrawiam,

Piotr

peter
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
04-11-2015
Wiadomość 1 z 3 (10 803 wyświetleń)

Re.: Jak wygląda proces zmiany banku na inny?

[ Edytowane ]

Jeśli chcesz przenieść konto do ING, podejdź do nas. Wniosek o przeniesienie konta możesz wypełnić też online (http://www.ingbank.pl/indywidualni/konta-osobiste/przenoszenie-rachunku), a potem wydrukować niezbędne dokumenty. Podpis trzeba będzie już złożyć w obecności pracownika banku.

 

Do oddziału weź dowód tożsamości, adresy i numery kont banku, który należy powiadomić o zmianie konta. Przenoszenie rachunku osobistego do ING Banku jest całkowicie bezpłatne i trwa maksymalnie 14 dni roboczych. Termin może się wydłużyć, jeżeli wystąpią przeszkody w przeniesieniu rachunku.

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaK
Były moderator
Były moderator icon
4
0
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 788 wyświetleń)

Re.: Jak wygląda proces zmiany banku na inny?

Taa po ostatniej podwyżce na pewno chodzi jej o przeniesienie do ING...

miccoo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
17-11-2015
Wiadomość 3 z 3 (10 371 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy