25-02-2025 16:59
Kiedyś konsultantka namówiła mnie do otworzenia konta bankowego (MOBI 18-26), którego nie używam. Konto udało mi się usunąć przez stronę, ale pytanie jak mogę całkowicie przestać być klientem ING, kolokwialne "wypisanie" się? Da się to jakoś zrobić przez internet czy muszę wybrać się do punktu? Jeśli tak, to jak się do tego przygotować?
27-02-2025 14:43
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al