Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Blik a wybor konta w trakcie trasakcji.

Czy to możliwe? Mam bloka przypisanego do konta firmowego. Okazjonalnie chciałbym przelać coś komuś na telefon blikiem z konta osobistego. Teoretycznie w czasie wykonywania przelewu jest okienko z wyborem konta źródłowego ale jest ono zablokowane do zmian i nie można zmienić konta. Da się to jakoś aktywować?
Odpowiedz
0 Lajków
Cactus23
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 987 wyświetleń)

Re: Blik a wybor konta w trakcie trasakcji.

BLIK ma przypisane konto domyślne. Aby zmienić konto przypisane do płatności BLIK, zaloguj się do aplikacji i wybierz: Karty i płatności telefonem - BLIK - Zmień konto BLIK. 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 914 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy