Odpowiedz

Wypłata dywidendy USD

Witam otrzymałem dywidendę w dolarach jak mogę ja wypłacić? W panelu mam tylko pod saldem dwa przyciski PLN i USD są widoczne kwoty, ale wypłaty się nie da zrobić
Odpowiedz
0 Lajków
diablocreo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
09-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 713 wyświetleń)

Re.: Wypłata dywidendy USD

Możesz złożyć dyspozycję przewalutowania USD na PLN w Module Makler zakładka > konto > wnioski > przewalutowanie.

Lub

Proszę zgłosić się do oddziału banku ING i złożyć osobiście dyspozycję dopisania konta w USD do rachunku maklerskiego.

Następnie proszę złożyć dyspozycję telefoniczną 032 357 00 32 przeksięgowania USD z rachunku maklerskiego na rachunek bankowy.

Pozdrawiam
Zbyszek
Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
32
6
18-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (4 697 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy