Odpowiedz

Robót inwestycyjny

Witam. Założyłem robota inwestycyjnego, wpłaciłem 1000zł i ... no właśnie stan funduszy pokazuje mi na 0zł. Po jakim okresie czasu zobaczę zakupione produkty? Dodam, że minęły 3 dni od momentu podpisania umowy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
owca80
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (279 wyświetleń)

Re: Robót inwestycyjny

Do czasu rozliczenia transakcji zakupu, którą na zlecenie banku realizuje Agent Transferowy, pieniądze nie będą widoczne zarówno na rachunku bankowym, jak i na rejestrze. Może to potrwać od 4 do maksymalnie 7 dni. To jest prawidłowe działanie, nie musisz się martwić, pieniądze nie znikają, są zapisane u Agenta Transferowego, który proceduje Twoje zlecenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
170
36
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy