Odpowiedz

PIT z ING Makler

Witam, jeśli inwestuję na giełdzie poprzez konto makler w ING otrzymam również PIT do rozliczenia z urzędem skarbowym czy mam we własnym zakresie rozliczać zyski i straty z inwestycji? Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
tomek_17177
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
1
21-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (14 792 wyświetleń)

Re.: PIT z ING Makler

Dzień dobry.

Jeżeli w tym roku sprzedawał Pan jakieś papiery to wyślemy do Pana PIT8c w terminie do końca lutego 2018. Jeśli nie sprzedawał Pan nic, tylko kupował - wtedy nie rozlicza się Pan za ten rok.

PIT8c wyślemy do Pana listem. Na jego podstawie wypełni Pan PIT38 w terminie do końca kwietnia.

 

Pozdrawiam

 

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
62
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (14 769 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wniosek kredytowy, splata hipoteki

Możemy poprosić o dokument potwierdzający, że sprzedający nieruchomość otrzymał zgodę na wykreślenie hipoteki. Prosimy skontaktuj się ze sprzedawcą nieruchomości z prośbą, żeby przekazał Ci te dokumen

...

05-12-2023
Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Z tym pozwem zbiorowym to dobry pomysł. Chętnie się przyłączę.

05-12-2023
Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Mam podobną sytuację. Wcześniej (w kwietniu 2023)bank zażądał ode mnie dokumentów stwierdzających mój dochód, co skrupulatnie uczyniłem. Miesiąc temu chcieli, abym uaktualnił dane  dowodu osobistego.

...

05-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy