Jak inwestować

Odpowiedz

Kontrakty futures, strata na portfelu mimo zarobku

Otóż mam nieprzyjemny problem w ING Makler
Sprzedałem 5 FUSDZ o wartości łącznej 19 250 zł(2,50 oplata operacyjna), następnie kupiłem po łącznej wartości 19 218,4(również opłata operacyjna 2,50). Czyli zarobiłem 31,6 zł jednak broker naliczył mi opłatę 5 zł a zysku nie mam w portfelu, jest to już 3 raz I dzisiaj znowu to samo. Co zrobić? Coś źle liczę? proszę o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
foreshadow
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-09-2024
Wiadomość 1 z 2 (402 wyświetleń)

Re.: Kontrakty futures, strata na portfelu mimo zarobku

Zyski lub straty na kontraktach terminowych są księgowane po zamknięciu sesji giełdowej. Zysk który pojawił się w wyniku opisanych transakcji będzie widoczny dziś w godzinach wieczornych.

W przypadku kolejnych pytań zachęcam do kontaktu z biurem maklerskim poprzez Wiadomości w module Makler.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
58
12
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Proszę jeszcze o interwencję . Ponieważ pieniądze liczy solid . Pracownik banku nie może wejść do pokoju . Dużo jest informacji że nie raz nie dwa bank twierdzi że nie było nadwyżki . To jest logiczne...

06-10-2024
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy