Jak inwestować

Odpowiedz

Konto maklerskie elastyczne

Dzień dobry,

 

Proszę o informacje dotyczące konta maklerskiego a właściwie środków pieniężnych, które pochodzą ze sprzedaży akcji znajdują się na koncie maklerskim ale są zaklasyfikowane jako środki do inwestycji a co za tym idzie nie mogę ich przelać na konto główne. Dlaczego?  W jaki sposób mam uzyskać do nich dostęp jeżeli nie  chcę ich dalej inwestować a chcę je przelać z konta maklerskiego na główne konto. Proszę o informację.

Odpowiedz
0 Lajków
klijent
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-03-2017
Wiadomość 1 z 3 (8 457 wyświetleń)

Re.: Konto maklerskie elastyczne

Do wypłaty będą dostępne po 2 dniach roboczych.

Jest to zasada związana z rozliczaniem transakcji przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Obowiązuje wszystkich brokerów działających na GPW. Podobnie jest przy zakupie np. akcji. Ich właścicielem jest się formalnie też po 2 dniach roboczych - a to ma znaczenie przy określaniu praw do dywidendy.
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (8 432 wyświetleń)

Re.: Konto maklerskie elastyczne

Więc ma prawo czekać 2 dni, aby pieniądze powróciły, ale konto główne

Odpowiedz
0 Lajków
LorenzenV
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-12-2018
Wiadomość 3 z 3 (5 157 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: BLIK nie działa po jednej nieudanej próbie

Nie będę wam za darmo pomagał w debugowaniu błędu. Scenariusz znacie. Problem występuje zawsze w opisanej sytuacji, od co najmniej kliku tygodni. Możecie go naprawić, albo mieć klienta gdzieś i to ola

...

13-05-2026
Re: BLIK nie działa po jednej nieudanej próbie

Ta sytuacja wymaga sprawdzenia. Prosimy o kontakt na czacie w Moim ING oraz o przekazanie dokładnej daty i godziny wystąpienia problemu. 

13-05-2026
Re: 12455zł - koszt wyciągu za zeszły rok z zamkniętego konta firmowego

Zapytanie dotyczy obsługi klientów biznesowych. Proszę o kontakt w tej sprawie z Centrum Wsparcia Biznesu:

-na czacie w Moim ING lub ING Business (w dni robocze od 8:00 do 17:00),
-telefonicznie – nume

...

12-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy