Odpowiedz

Debiut spółki

Kiedy NAJWCZEŚNIEJ mogę złożyć zlecenie kupna akcji debiutującej spółki? Nie mam na myśli zapisu na akcje, tylko ich kupno tuż po debiucie. Inaczej: kiedy debiutująca spółka pojawi się w polu "Wyszukaj papier do nowego zlecenia" w zakładce "Złóż zlecenie" w ING Makler?

 

Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
piotrsobien
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
27-10-2017
Wiadomość 1 z 3 (19 441 wyświetleń)

Re: Debiut spółki

Zlecenie będziesz mógł złożyć od pierwszego dnia notowania akcji na giełdzie.

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (19 318 wyświetleń)

Re: Debiut spółki

Uszczegóławiając: system Biura dostaje komunikat z GPW z kodami papieru rano w dniu debiutu. Są to godziny przed otwarciem sesji - nawet ok 5 rano. Przed rozpoczęciem fazy "przed otwarciem" papier powinien być zdefiniowany w systemie.

 

Bardzo rzadko, ale czasem się zdarza dzień lub kilka dni wcześniej.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (19 315 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy