Jak inwestować

Odpowiedz

CEZ dywidenda nie ścisłość

Dzień dobry, zauważyłem pewną nie ścisłość dotycząca dywidendy CEZ. 23X48=1104 na moje konto trafiło 717,6
1104x19%=209,76
1104-209,76=894,24
Czy przy dywidendach wypłacanych w walucie obcej ING pobiera jakaś dodatkową prowizje
Odpowiedz
0 Lajków
Rufus90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 511 wyświetleń)

Re: CEZ dywidenda nie ścisłość

ING wypłaca dywidendę w takiej wysokości jaką otrzymuje - nie pobieramy prowizji. W różnych krajach różna jest wysokość podatku, dlatego dywidendy ze spółek zagranicznych mogą być wypłacone w całości (brutto) lub pomniejszone o podatek, jaki zostanie policzony u źródła (w danym kraju). Jaki podatek od dywidendy obowiązuje w danym kraju jest do sprawdzenia w gestii inwestora. Sposób rozliczania podatku to pytanie do US lub doradcy podatkowego. Informację o tym, jaka kwota wpłynęła na rachunek możemy sprawdzić pod numerem +48 32 357 00 32.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 477 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy