Odpowiedz

Brak zakładki makler

Dzień dobry,

 

Czy dziś prowadzone są jakieś akcje serwisowe dotyczące konta maklerskiego? U mnie od rana do chwili obecnej brak zakładki makler na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji ING. To samo po zalogowaniu przez komputer do bankowości internetowej.

 

                                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
Krzysiek1997
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-10-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 713 wyświetleń)

Re.: Brak zakładki makler

Witaj

Tak w sobotę przeprowadzaliśmy prace serwisowe. Informacje podaliśmy na stronie.

Przepraszam za utrudnienia.

Pozdrawiam

Zbyszek

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 2 z 3 (1 649 wyświetleń)

Re.: Brak zakładki makler

Dzień dobry,

Jeżeli obserwujesz problemy z zakładką makler proszę wykonać:

w przeglądarce internetowej ( polecamy google chrome ).

W historii przeglądania > wyczyść dane przeglądania > proszę zaznaczyć " Pliki cookie i inne dane witryn" > wyczyść dane .
Następnie proszę się ponownie zalogować .

Pozdrawiam
Zbyszek

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
30
5
18-06-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 605 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy