10-12-2023 10:31
Cześć,
Mam pytanie, które dostępne fundusze w ING w ramach inwestowania IKE inwestują w AI & Chmury obliczeniowe?
Dzięki
11-12-2023 15:13
Cześć,
w naszej ofercie funduszy w ramach IKE posiadamy fundusze, które inwestują w różnego rodzaju spółki zarówno w Polsce jak i na świecie ale bardziej szeroko np. rynki rozwinięte, wschodzące, spółki dywidendowe itp. Nie posiadamy jednak funduszu, który koncentruje się na konkretnym sektorze np. technologicznym.
Pozdrawiam,
Łukasz
Możesz wypłacić pieniądze z IKZE wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba. To tzw. zwrot. Pieniądze zwrócimy Ci, jeśli wypowiesz umowę o jego prowadzenie i nie spełniasz ustawowych warunków do wypłaty.
... 15-12-2025Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?