Webinar: Emerytura mistrzów - trening finansowy z Marcinem Iwuciem już jutro!

Zdarza Ci się myśleć, że nie dożyjesz swojej emerytury? A może wolisz trwać w przekonaniu, że masz jeszcze sporo czasu by na nią uzbierać? Nic bardziej mylnego! Czas szybko ucieka, a – biorąc pod uwagę statystyki długości życia - trzeba zabezpieczyć sobie środki na mniej więcej 20 lat!

Spróbuj następny miesiąc przeżyć za 30 proc. swojego wynagrodzenia. Jeżeli się uda, to będzie dobrze. Jeśli nie, to masz przedsmak tego, co czeka Cię na emeryturze.

Marcin Iwuć

Jeśli nie chcesz, żeby powyższy scenariusz się spełnił i chcesz cieszyć się pełnią życia na emeryturze - czas na działanie!

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZE I ZACZNIJ PRACOWAĆ NA EMERYTURĘ MISTRZÓW

Już 20 września o godz. 19:00 na naszym facebookowym fanpage'u poprowadzi go dla Was Marcin Iwuć - ekspert od finansów osobistych, autor bloga Finanse bardzo osobiste i popularnej książki „Jak zadbać o własne finanse?”

Podczas webinaru:

  • dowiesz się ile faktycznie wyniesie Twoja emerytura z ZUS i ile dodatkowych pieniędzy będziesz potrzebować
  • zbudujesz plan pracy nad swoją finansową formą na jesień życia i dowiesz się ile w Twoim wieku powinieneś odkładać na emeryturę
  • poznasz emerytalne rozwiązania, dzięki którym oszczędności podatkowe zamiast powędrować do fiskusa, zostaną w Twojej kieszeni
  • na koniec szkolenia otrzymasz opracowany przez Marcina Iwucia przewodnik po IKE i IKZE, który pomoże Ci poznać produkty emerytalne, zaoszczędzić na podatkach i precyzyjnie określić najlepszy plan działania dla Ciebie. 

Podejmij wyzwanie i zacznij pracę nad swoją emerytalną finansową kondycją. Tak! Kondycję finansową też można wytrenować! Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Bez niego nie ma też kolejnych. Dlatego pomożemy Ci go zrobić.

Dołącz do webinaru "Trening finansowy z Marcinem Iwuciem „Emerytura Mistrzów”
20 września o godz. 19:00 na naszym Facebooku! 

 

Marcin Iwuć

trener i publicysta w zakresie inwestycji, rynków kapitałowych oraz finansów osobistych. Prowadzi bloga Finanse bardzo osobiste i jest autorem książki "Jak zadbać o własne finanse?". Analityk finansowy z certfikatem CFA. Podczas webinaru podpowie jak przygotować się na swoją emeryturę i najlepiej wykorzystać pozostały do niej czas.


Dołącz do webinaru 20 września o 19:00