Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Styczeń 2019

Z nowym rokiem nowym krokiem. Pewnie zauważyliście, że w naszej internetowej przestrzeni powiało nowością. Zmieniliśmy się i mamy nadzieję, że nowa odsłona przypadła Wam do gustu. Zmieniliśmy się wizualnie, dodaliśmy parę nowych możliwości, o których wspominałam tutaj. Od tego roku najbardziej aktywnych użytkowników naszej przestrzeni prezentujemy też na stronie głównej Społeczności ING. Chcemy docenić najbardziej aktywnych, ale też ułatwić kontakt z nimi innym użytkownikom. Tworzymy Społeczność, a osoby najbardziej wyróżniające są wizytówką tej przestrzeni. Cieszymy się, że jesteście z nami! 

 

 

Gotowi na styczniowe podsumowania?


"Użytkownikiem Miesiąca" stycznia zostaje  @K_S - gratuluję i nie zapominaj o nas! Emotikon: Szczęśliwy

...drugie miejsce trafia do  @mario_161 - mamy nadzieję, że Apple Pay sprawuje się znakomicie Emotikon: Szczęśliwy

Trzecie miejsce  trafia do  @Konto usunięte - fajnie, ze jesteś z nami - to już prawie rok!

 Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.