Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Maj'19

Maj nie rozpieszczał nas słońcem, ale za to czas miło można było spędzić w Społeczności ING. Poruszanych tematów było sporo. Wiemy już jakie tematy elektryzowały najmocniej. A kto dał się tutaj najbardziej zauważyć? Sprawdziliśmy, kto rozdawał karty w Społeczności w maju. Ciekawi? Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Nasze forum zdominowały wątki dotyczące wyceny nieruchomości, ubezpieczeń i kredytów hipotecznych. Rozmawialiśmy dużo o NFC i aplikacji mobilnej, ustawieniach konta. Te wątki w kwietniu odwiedziło prawie 40 000 użytkowników. Tematów jest sporo, a możliwości jeszcze więcej. Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Ale kto najbardziej rozkręcał dyskusje w maju?


"Użytkownikiem Miesiąca" maja zostaje po raz trzeci z rzędu @Alutka11 - masz moc -  nie ma wątpliwości, że Ty tu rządzisz! Fajnie, że tutaj jesteś Emotikon: Szczęśliwy

...drugie miejsce trafia do @as91  - od kwietnia z nami, ale kolejny raz na podium. Jest bardzo dobrze, a może być jeszcze lepiej! Trzymam kciuki!

 

Trzecie miejsce  trafia do @bartek01 - od maja w Społeczności, ale z ING znacznie dłużej. Specjalny badż "Od zawsze z Wami" trafia do Ciebie z tej okazji! Fajnie, że dołączyłeś do nas!

Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.