Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Listopad'17

Cześć,

Zanim zasiądziemy do rodzinnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia, jest jeszcze czas na nasze świętowanie Emotikon: Szczęśliwy Czas na ogłoszenie użytkownika miesiąca w naszej internetowej przestrzeni i podsumowanie aktywności w Społeczności ING.

Choć pewnie większość z Was trwa właśnie w przedświątecznej gorączce, proponuję zacząć już zwalniać bieg Emotikon: Szczęśliwy Zanim jednak całkowicie przejdziecie w tryb offline, może zainteresuje Was nasze zestawienie Emotikon: Mrugający

Gotowi na ogłoszenie użytkownika miesiąca? Kto w listopadzie dowodził na stronach naszej internetowej przestrzeni? Musimy przyznać, że nieco zmieniło się nasze podium Emotikon: Mrugający

W listopadzie 2017 w Społeczności ING: 

"Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje....  @Konto usunięte! Dziękujemy i gratulujemy głównego miejsca na podium!

Gratulacje trafiają również do  @Konto usunięte - niezmiennie wysoko wyznaczasz u nas poprzeczkę Emotikon: Szczęśliwy  Trzecie wyróżnienie, trafia do  @jakubus03- za mocny debiut! Emotikon: Mrugający Gorąco pozdrawiamy!

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze