Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Kwiecień 2021

Choć wiosna jest dosyć deszczowa i chłodna - w naszej Społeczności ING jest całkiem gorąco - a to za sprawą rozgrzewających dyskusji! Czas więc na comiesięczne podsumowanie. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING w kwietniu. Jesteście ciekawi?

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Antiba89 - kwietniowy debiut ale za to w jakim stylu! Gratulujemy - zostań z nami!

 

Drugie miejsce trafia do @Aisogs - również mocny debiut - zostań z nami na dłużej Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce trafia do  @Michał71 - gratulacje. 

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.