Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Kwiecień'18

Majówka. Kto odpoczywa ten odpoczywa, ale z pewnością po miesiącu wytężonej aktywności, możemy dzisiaj wskazać tu kilka osób, które na relaks z pewnością zasłużyły. Doradzały, dyskutowały, dzieliły się wiedzą i doświadczeniami. I tak trzymajcie dalej, bo właśnie dlatego stworzyliśmy i oddaliśmy Wam tą przestrzeń!  Czas wykorzystać ostanie dni majówkowej błogości. My dodatkowo dodamy do niej trochę słodyczy. Dzisiaj kroimy tort! Ten Społecznościowy z okazji wyboru Użytkownika Miesiąca Społeczności ING. Komu w kwietniu przypadł jego największy kawałek? 

 

Dużym zaskoczeniem jest nowy lider w naszej przestrzeni - mocny zawodnik, który jest z nami dopiero od marca, ale za to szturmem zdobył naszą przestrzeń. Ten wynik, to nie może być... Error Emotikon: Język
No właśnie, w kwietniu "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje @ErRoR- gratulujemy! 

...drugie miejsce zajmuje znana nam już na podium @Ostróżka- skok o oczko w górę! Pniesz się na szczyt! Trzymaj tak dalej!

Trzecie miejsce  trafia do @JustynaD- mocny kwietniowy debiut na naszej Społeczności - fajnie, że do nas dołączyłaś i gratulujemy pozytywnej decyzji! Mam nadzieję, że rozgościsz się w naszej Społeczności na dłużej Emotikon: Szczęśliwy 

 Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.