Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Grudzień'18

Grudzień z pewnością to czas, kiedy swoją uwagę poświęcamy rodzinie. Sporą część naszego czasu pochłaniają też przygotowania do Świat i przedświąteczna gorączka. Nie zabrakło jednak osób, które znalazły też czas na Społeczność ING.  Jak wygląda grudniowe zestawienie najbardziej aktywnych użytkowników?

Gotowi?


"Użytkownikiem Miesiąca" grudnia zostaje  @Iwka - grudniowa debiutantka. Gratuluję! Emotikon: Szczęśliwy

...drugie miejsce po raz kolejny trafia do @LEMUR- masz tę moc!

Trzecie miejsce  trafia do  @alucky  - mamy nadzieję, że Twoje noworoczne marzenia już niedługo się spełnią Emotikon: Mrugający 

 Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.