Apple Pay w ING Banku Śląskim

Usługa Apple Pay już w ING Banku Śląskim dla posiadaczy kart Visa Zbliżeniowa wydawanych do rachunku. Nowa usługa zapewnia szybkie, łatwe, wygodne płatności, które są jednocześnie bezpieczne i zapewniają ochronę prywatności użytkownika.

Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe dla Apple Pay. Podczas dokonywania płatności Apple Pay z użyciem karty, jej numer nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia, ani na serwerach Apple. Jest zastępowany szyfrowanym cyfrowym odpowiednikiem, który jest przypisany do konkretnego urządzenia. Każda transakcja jest autoryzowana jednorazowym, dynamicznym kodem bezpieczeństwa.

Aktywacja usługi Apple Pay jest bardzo intuicyjna i łatwa, a użytkownicy uzyskują dostęp do wszystkich korzyści związanych z dokonywaniem płatności kartami debetowymi czy kredytowymi.  

W sklepach stacjonarnych z Apple Pay mogą korzystać posiadacze urządzeń iPhone SE, iPhone 6 i nowszych modeli, a także posiadacze Apple Watch. Dokonywanie płatności online na stronach internetowych oraz aplikacjach akceptujących Apple Pay jest również proste. Wystarczy autoryzować transakcję za pomocą czytnika Touch ID lub, w przypadku modelu iPhone X, dwukrotne nacisnąć boczny przycisk i spojrzeć w ekran, aby potwierdzić transakcję poprzez Face ID. Korzystanie z Apple Pay pozwala użytkownikom uniknąć wypełniania formularzy rejestracyjnych i każdorazowo uzupełniać dane karty i dane nt. dostawy.

W przypadku aplikacji mobilnych lub stron internetowych otwieranych w przeglądarce Safari, płacić Apple Pay mogą posiadacze smartfonów iPhone 6 i nowszych modeli, iPhone SE, iPad Pro, iPad (5. generacja), iPad Air 2 oraz iPad mini 3 i nowszych.

Z Apple Pay można również korzystać w przeglądarce Safari na dowolnym urządzeniu Mac wprowadzonym na rynek w 2012 r. lub później, z systemem macOS Sierra. W takim przypadku należy potwierdzić płatność na smartfonie iPhone 6 lub nowszym modelu, Apple Watch lub MacBook Pro - za pomocą czytnika Touch ID.

Więcej informacji na temat Apple Pay znajdziecie na stronie: https://www.apple.com/pl/apple-pay/oraz www.ing.pl/apple-pay.

Komentarze
kamcio Nowy w branży
‎25-01-2019 09:30

Chylę czoła za fakt, że ów usługa została uruchomiona wcześniej u Państwa aniżeli w ING w Niemczech - nie liczyłem się z tym.

osobiscie miałem już okazje płacić z komórka i Apple Watch i wszystko działało jak należy. 

kamcio
Nowy w branży
Nowy w branży icon
7
4
24-07-2018
Stolarski Doradca z ambicjami
‎27-01-2019 23:41

W Niemczech ING dostanie Apple Pay w Maju-Czerwcu 2019

Dodam że N26 jest tam liderem i to ten bank stał się wyznacznikiem  w tamtej części Europy.

Nie zmienia to jednak faktu, że bankowość w Polsce jest najnowocześniejszą na świecie. 

Stolarski
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
24
6
23-05-2018