Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Czerwiec'18

Wiemy, że w tym miesiącu temat ApplePay rozgrzał Was najmocniej. Wątki na Społeczności ING mocno zdominowała jedna tematyka. Niestety jak wiecie temat nie jest dla nas najłatwiejszy, ale, nawet jeśli łączy się to z krytyką pod naszym adresem, cieszymy się, że dzielicie się tutaj z nami i z innymi swoimi opiniami i uwagami. Wszystkie są dla nas ważne.

Niestety jeszcze nie możemy wrócić do Was z radosną informacją o wprowadzeniu Apple Pay. Na pewno będziemy informować, gdy tylko w tym temacie pojawią się nowe informacje, ale doceniamy wasze rozmowy, bo warto rozmawiać, a jest to też cenna informacja zwrotna dla nas. Dziękujemy za aktywność i wymianę wiedzy i informacji. Wiele osób dołączyło do Społeczności ze względu na poruszane tu rozmowy o Apple Pay, dlatego może nie wiecie jeszcze, że mamy tutaj pewien zwyczaj. Każdego miesiąca rozkrajamy wirtualny tort społecznościowy i staramy się wyróżnić osoby, które najbardziej przysłużyły się w rozmowach w naszej internetowej przestrzeni. Czas więc na małe podsumowanie.


W Czerwcu "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje @viggen- gratulujemy – znamy się nie od wczoraj i cieszymy się, że jesteś tutaj z nami!

...drugie miejsce to mocny debiut i należy do @alucky- dziękujemy, że dołączyłeś do Społeczności - zostań z nami na dobre i na złe Emotikon: Szczęśliwy!

Trzecie miejsce  trafia do @MichalSK84- również czerwcowy mocny start w Społeczności ING. Rozgość się tutaj koniecznie na dłużej Emotikon: Szczęśliwy

 

 Dzięki, że jesteście!

Joanna

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.