Startuje Letnia Szkoła Giełdowa

 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z giełdą, ale nie wiesz jak zacząć? A może jesteś już początkującym inwestorem, ale chcesz się dowiedzieć jak dodać dynamiki swoim inwestycjom? Już 6 lipca rusza kolejna, druga już edycja Letniej Szkoły Giełdowej - projektu edukacyjnego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Szkolenia poprowadzą też eksperci z Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.

 

Bezpłatne zajęcia w formie webinarów będą odbywać się w każdą środę. Początkujący inwestorzy będą mieli do wyboru 10 darmowych szkoleń związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego. Każdy, kto weźmie udział w 8 z 10 szkoleń otrzyma certyfikat uczestnictwa. Prelegenci przybliżą kluczowe zagadnienia i praktyczne aspekty funkcjonowania rynku kapitałowego.  Dwa szkolenia przeprowadzą Specjaliści Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego. Zapraszamy do udziału.

Podstawy inwestowania w obligacje

 

Budowa portfela papierów wartościowych

termin:      20 lipca 2016r.

termin:      27 lipca 2016r.

prowadzący – Tomasz Wyłuda

prowadzący – Krzysztof Wańczyk

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, a obecnie doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 437. Uczestnik programu CFA – CFA level III candidate. W Biurze Maklerskim  odpowiada  za usługę doradztwa inwestycyjnego.

 

Zdobywca nagrody "Byki i Niedźwiedzie" w rankingu gazety Parkiet za 2015 rok za trafność prognoz na rynku walut, indeksów oraz surowców. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie. Stypendysta tej uczelni w ramach programu studiów ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego.

 

Szczegółowy harmonogram z pełną listą szkoleń jest dostępny na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Chętnych zapraszamy do zapisów >> LINK