„Pszczoło-koza”- dźwięk z reklamy ING robi furorę w sieci. Dzielimy się nim tutaj!

Musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się takiej reakcji internautów na nasz ostatni spot z Pawłem Domagałą promujący aplikację Moje ING i powiadomienia push. Spot, który w telewizji i Internecie można oglądać od 2 stycznia, mocno przykuł waszą uwagę. Jednak to, co spodobało się wam najbardziej, to wykorzystany w nim dźwięk powiadomienia.

Bez ogródek możemy powiedzieć, że teraz to prawdopodobnie najbardziej  poszukiwany dzwonek w sieci. Od ubiegłego tygodnia na naszego maila Społeczności ING spływa mnóstwo próśb  o – jak to nazywacie – odgłos kozy, czy pszczoły z naszej reklamy.

„Proszę o przesłanie tego ŚWIETNEGO dźwięku pszczoły  z ,,Murala”.   Nie wiem, kto to wymyślił, ale to jest bomba ” ~ Wojtek

„Witam jestem klientką waszego Banku i bardzo proszę  o przesłanie dzwonka mp3 z dźwiękiem z jednej z reklam, a mianowicie odgłos kozy Emotikon: Szczęśliwy  Dziękuje i pozdrawiam” ~ Agnieszka

 

Takie prośby spływają do nas każdego dnia. Nawiasem mówiąc - sami nie jesteśmy pewni, czy to dźwięk pszczoły, czy bliżej mu jednak do kozy. Może wspólnie się zastanowimy i nadamy mu nazwę? Podzielcie się z nami swoją opinią pod tym wpisem.

Tymczasem dzielimy się z Wami całym tym dobrem Emotikon: Mrugający Plik dźwiękowy powiadomienia udostępniamy  poniżej dla wszystkich zalogowanych użytkowników naszej Społeczności ING. Czerpcie z niego wszyscy!

 

Jeśli nie widzieliście jeszcze naszej reklamy, w której pojawia się dzwonek, możecie zobaczyć ją poniżej

 

Żeby pobrać dzwonek, zaloguj się do Społeczności ING.  Po zalogowaniu tuż poniżej uaktywni się button umożliwiający pobranie pliku.

 

pobierz dzwonek

Komentarze