Najlepiej Robić Swoje – rok później

Inspirowanie ludzi do tego, że warto robić swoje, to idea, która połączyła ING Bank Śląski i Patronite.pl. Rok temu ruszyliśmy z akcją „Najlepiej robić swoje” i wspieraliśmy uczestników w rozwoju ich pasji i realizacji celów. Teraz wracamy z podsumowaniem wspólnych działań oraz przedłużamy promocję „Płać z ING”.

Jak było rok temu?

Pierwsza edycja „Najlepiej Robić Swoje” zachęcała twórców do rozwijania swoich pasji, a doświadczonych twórców Patronite.pl do dzielenia się wiedzą z młodymi  pasjonatami. W Katowicach, Gdańsku i Warszawie wspólnie zorganizowaliśmy meet-upy, a z twórcami internetowymi przeprowadziliśmy wywiady, w których dzielili się swoją wiedzą. Setki autorów otrzymało wsparcie w postaci dodatkowych 10% dopłacanych przez patronów z kont ING, a na koniec powstał program, w ramach którego twórcy pracowali pod okiem mentorów. Trzech najlepszych otrzymało po 10.000 zł na rozwijanie swoich pasji. Finaliści nie oszczędzali na tym, co ważne i swoje nagrody zainwestowali we własny rozwój.

Jak pomagamy twórcom w tym roku?

Mocno wierzymy w to, że warto robić swoje i kibicujemy ludziom, którzy mają pasje. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że czasem młodym brakuje wiedzy, doświadczenia, odwagi czy pieniędzy, aby zacząć je realizować. Miło więc nam poinformować, że w tym roku kontynuujemy wspieranie twórców i ruszyliśmy z drugą edycją promocji „Płać z ING”. W ramach „Najlepiej Robić Swoje” każdy autor może otrzymać 25% dopłaty do wpłat patronów przekazywanych z kont ING (nie więcej niż 100 zł jednorazowo). 

Naszą misją od lat jest inspirowanie ludzi do rozwoju i realizacji wyznaczonych celów. Nie inaczej było w akcji z Patronite, gdzie pokazaliśmy, że Najlepiej Robić Swoje to nie tylko pusty frazes. Wspieraliśmy Twórców w realizacji ich pasji i z przyjemnością widzimy, że nasze działania przynoszą efekty. Jesteśmy pod wrażeniem ich rozwoju – to dla nas najlepszy dowód, że warto robić swoje powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Podsumowanie akcji „Najlepiej Robić Swoje” i szczegóły tegorocznej edycji: www.patronite.pl/nrs

WARTO ZOBACZYĆ!
Materiały z pierwszej edycji akcji „Najlepiej robić swoje”: www.ing.pl/lp/najlepiej-robic-swoje