Moje podróże na wyciągnięcie ręki

Czy jest jakiś zakątek świata, do którego zawsze chciałeś pojechać? Nowa Zelandia, Hawaje, a może marzysz o „naładowaniu baterii” w pięknych, ale odludnych, Bieszczadach? Bez względu na motywację i cel Twojej idealnej podróży, każda wielka przygoda musi zacząć się od zebrania niezbędnych funduszy.

Nawet jeśli Twój cel jest jasno zarysowany i wiesz czego chcesz, to dopiero pierwszy krok do tego, by go osiągnąć. Kolejnym jest zebranie środków na realizację swoich planów. Świnki skarbonki odeszły już do lamusa, a ich miejsce zajęły aplikacje, które pomagają, motywują i wspierają w systematycznym odkładaniu pieniędzy. Jednym z takich rozwiązań jest nowa bankowość osobista Moje ING i funkcja „Cele oszczędnościowe”. To inteligentny asystent, który zadba o regularne odkładanie, wyznaczy termin realizacji i będzie na bieżąco informował o stopniu jego wypełnienia. Nim się obejrzysz, ustalona kwota będzie czekała na realizację Twojego marzenia!  Zobacz jakie to łatwe!

1. Przejdź do sekcji “Zarządzaj finansami”, która znajduje się w głównym menu Mojego ING. Wybierz opcję “Cele oszczędnościowe”. Tę samą opcję znajdziesz też na stronie głównej, w sekcji „Rok”.

1.png2. Wybierz kategorię celu, która najlepiej określa Twoje potrzeby np. jeśli chcesz odłożyć pieniądze na wakacje, skorzystaj z kategorii “Podróże”.

2.png

3. Zdefiniuj dokładnie swój własny cel: nadaj mu nazwę oraz określ kwotę jaką chcesz zgromadzić. Możesz ustawić stałe zlecenie - dzięki czemu system będzie automatycznie odkładał pieniądze, w określonym przez Ciebie terminie. Możesz też zrobić to samemu - wystarczy zaznaczyć opcję “Wpłacaj samodzielnie” i w dowolnej chwili wpłacać pieniądze.

Jeżeli chcesz, możesz też wybrać inną grafikę, która najlepiej zwizualizuje Twój cel. Wystarczy skorzystać z opcji „Zmień zdjęcie”. Po ustaleniu zasad, kliknij w przycisk “Dalej”.

Stwórz cel oszczędnościowy i śledź swoje postępy z Moim ING. Więcej > >>

3.png

4. Jeśli wybrałeś opcję odkładania automatycznego, określ następujące parametry:

  • Wkład początkowy, który zostanie przelany z Twojego konta (opcjonalnie)
  • Jak długo chcesz oszczędzać
  • Jaką kwotę chcesz odkładać miesięcznie.

Jeśli wolisz sam przelewać środki i wybrałeś opcję “Wpłacaj samodzielnie”, należy tylko ustalić jak długo chcesz oszczędzać. Po ustaleniu szczegółów, zobaczysz ile pieniędzy odłożysz.

4.pngOd teraz Twoja wymarzona podróż stanie się bardziej realna. Podczas gdy Ty będziesz przygotowywać się do zaplanowanego wyjazdu, nowa osobista bankowość Moje ING będzie Cię wspierać, byś w wyznaczonym terminie zebrał ustaloną przez siebie kwotę. Postęp oszczędzania będzie widoczny zaraz po zalogowaniu do konta na ekranie głównym w sekcji „Rok”,.

Czy teraz wiesz już, jaki jest Twój następny cel podróży?

 

button_zacznij korzystać.png

Komentarze