Jak dziś rozwijać swój biznes, by dobrze na nim zarabiać?

W dużym i małym biznesie wiedzieć to móc! Nasz bank wspiera firmy, by miały więcej klientów. Dlatego dzielimy się praktycznymi wskazówkami, z których dowiesz się, jak dziś rozwijać swój biznes, by dobrze na nim zarabiać. Najlepsze porady dla przedsiębiorczych przygotowaliśmy z nagranych wystąpień z tegorocznej edycji European Start-up Days - 14-15 maja, której byliśmy sponsorem głównym.

 

JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ KUPUJĄ

 

 


Jak Cię widzą, tak cię piszą... i tak Cię kupują! Poznaj tajniki budowania wizerunku własnej firmy.

 

Prelegent: Magdalena Górak, Profeina – prezes zarządu, właściciel

 

 

BĄDŹ TAM, GDZIE KLIENT - W SOCIAL MEDIACH

 


 

Jak dziś rozwijać biznes w social mediach? Ponad 60% małych firm wykorzystuje social media do kontaktu z klientami. Jesteś wśród nich?

 

Prelegent: Anna Ledwoń-Blacha, Co-Founder, Creative Director, More Bananas, trener, Socjomania

 

PRZEJDŹ Z KLIENTEM NA "TY"

 

 


Zamiast mówić, zacznij rozmawiać! Dowiedz się, jak dziś rozwijać swój biznes i zaprzyjaźnić się z klientem.

 

Prelegent: Magda Bigaj, CEO, Helping Heads

 

ZWOLNIJ, ŻEBY PRZYSPIESZYĆ

 

 


Są obszary, gdzie łatwo przeinwestować. To ryzyko zawsze będzie wpisane w uruchomienie start-upu. Dowiedz się, jak go uniknąć - zwłaszcza na początku działalności.

 

Prelegenci: Michał Pawlik, CEO, SMEO; Paweł Stajgis, Investment Associate, Inovo.vc

 

ZACHOWAJ WORK LIFE BALANCE

 

 

Jak łączyć pracę z życiem rodzinnym? Rafał Sonik - przedsiębiorca, filantrop i sportowiec z sukcesami zdradza, jak udaje mu się zachować równowagę i jak doświadczenie z Rajdu Dakar przydaje się w biznesie.

 

Prelegent: Rafał Sonik, przedsiębiorca i kierowca rajdowy

 

DZIAŁAJ EKO - TO SIĘ OPŁACA!

 

 

W miastach przyszłości będziemy „posiadać” czy „współdzielić”? Sprawdź, dlaczego warto stawiać na innowacje i myśleć przyszłościowo. I jak dziś firmy mogą wykorzystać trendy EKO?

 

Prelegenci: Prelegenci: Artur Basiura, przewodniczący rady nadzorczej, Gradis Sp. z o.o. Maciej K Król, Head of Sales & Standard Excellence, Business Link Sławomir Hinc, pełnomocnik zarządu, e-mobility & rental solutions, KROSS SA Marek Kamiński, polarnik, podróżnik, przedsiębiorca Marcin Krupa, prezydent Katowic Paweł Maliszewski, Co-Founder, blinkee.city Oskar Zięta, architect, designer, founder, Zięta Prozessdesign Sp. z o.o

 

ZAMIEŃ POMYSŁ NA PRODUKT

 

 

Pomysł jest kluczowy, ale jak sprawdzić, czy w ogóle ma sens? I jak zamienić go w produkt? Nie wszystko trzeba robić samodzielnie! Dowiedz się, jak przesiewać pomysły i zamieniać ideę w markę!

 

Prelegent: Małgorzata Jarczyk-Zuber, Chief Innovation Officer, ING Bank Śląski SA

 

 

WŁĄCZ TECHNOLOGIĘ DO MARKETINGU

 

 

Kto umie w marketing, ten ma przewagę! A dziś bez technologii - nie ma marketingu. Poznaj najnowsze trendy i narzędzia i dowiedz się, jak prowadzić biznes w czasach followersów i influencerów.

 

Prelegenci: Maciej Herman, dyrektor zarządzający, Lotte Wedel Rafał Krauze, Country Manager, trnd Polska Mateusz Krogulec, współwłaściciel, DDOB Anna Sakowicz, Chief Data & Analytics Officer, Publicis Groupe Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu, IAB Polska Bartek Sibiga, CEO, DDOB Artur Wyrzykowski, dyrektor, Centrum Customer Experience, ING Bank Śląski SA

 

Chcesz rozwijać własny biznes? Załóż firmę i konto za jednym razem z ING