27-01-2024 15:16
Dzień dobry,
gdzie obecnie po ostatnich zmianach znajdę definicję stałych zleceń ?
Chcę zmienić jedno stałe zlecenie (mam ich kilka).
Na głównym ekranie klikam w opcję "Zaplanowane i cykliczne" - patrz załączony printskrin.
Jednak w tej opcji nie ma stałych zleceń, widać tam tylko ostatnią płatność 29 z karty wirtualnej za Netflixa która to płatność nie jest ani zaplanowana ani cykliczna ?
27-01-2024 15:21
Znajdziesz stałe zlecenie wchodząc na zakładkę Usługi - Zaplanowane i cykliczne płatności i tam wybierasz Stałe zlecenia. Jest osobna pozycja z takimi zleceniami. Po kliknięciu na dane stałe zlecenie możesz je usunąć lub edytować.
Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce.
13-01-2026Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr
... 13-01-2026Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz
... 13-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 4 |