Bankowość internetowa

Odpowiedz

wniosek w Moje ING - nie udało się pobrać danych

Od 2 dni po godz. 12 uaktywnia mi się oferta podwyższenia limitu karty kredytowej, niestety nie mogę wypełnić wniosku, gdyż pojawia się komunikat "nie udało się pobrać danych". Dzieje się tak na różnych komputerach, nawet po wyczyszczeniu wszystkich plików. Wysłałam wiadomość poprzez Moje ING, jednak otrzymałam odpowiedź, iż bank nie ma w tej chwili żadnej oferty dla mnie (nie ma, a jednak codziennie się ona pojawia). Niestety do oddziału mam dość daleko, jakieś pomysły co mogę zrobić aby uzupełnić wniosek? Dodam tylko, że już jakiś czas temu podwyższałam limit w taki sam sposób i nie było żadnych problemów.

Odpowiedz
0 Lajków
AnnaH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-01-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 180 wyświetleń)

Re.: wniosek w Moje ING - nie udało się pobrać danych

Po kilkudziesięciu próbach system w końcu pobrał dane, temat nieaktualny
Odpowiedz
0 Lajków
AnnaH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-01-2017
Wiadomość 2 z 2 (7 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy