Odpowiedz

nowa funkcjonalność

Witam,

chciałbym mieć możliwość utworzenia własnego formularza (tabeli) z danymi, które byłyby weryfikowane przez system bankowości internetowej. 

Na przykład dotyczące przyjścia (uznania) wskazanej przeze mnie płatności od konkretnej osoby lub konkretnego nr rachunku o określonej kwocie. Z kolei, kiedy zdefiniowane przeze mnie uznanie bądź obciążenie zostanie wykonane, otrzymałbym odpowiednie powiadomienie (którego treść mogę samo sobie również ustawić na zdefiniowany email lub nr tel. / nr telefonów). Tabela taka mogłaby sama się w uzupełniać w trakcie np. roku, a ja miałbym podgląd na jej realizację. Ponadto, jeśli terminy w niej wskazane byłby przekraczane, otrzymywałbym powiadomienia z przypomnieniem i ostrzeżeniem, prośbą o interwencję.
W razie pytań o szczegóły, proszę o kontakt, mogę dla przykładu rozjaśnić na konkretach.

Pozdrawiam,  

"Pomysłowiec"

Odpowiedz
0 Lajków
pomyslowiec
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 832 wyświetleń)

Re: nowa funkcjonalność

Dziękujemy za Twoją sugestię Emotikon: Szczęśliwy Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 764 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy